درباره شرکت
تاریخچه KWC

گبریت یک شرکت چند ملیتی سوئیسی ، که بعنوان یک لیدر در زمینه تولید محصولات بهداشتی و سرامیک های حمام در اروپا فعالیت می کند . گبریت دارای 26 کارخانه بوده که اکثر آنها در سوئیس قرار دارد . این شرکت فعالیت خود را در سال 1874 توسط گاسپار گبرت (CASPAR GEBERT ) در زمینه قلع سازی آغاز نمود و در سال 1905 اولین مخزن چوبی خود را طراحی و راهی بازار نمود .

دفتر مرکزی این شرکت در سوئیس قرار داشته و با حدود دوازده هزار نفر پرسنل در حدود 50 کشور در جهان میتوان این شرکت را یک شرکت پیشرو در زمینه تولید ، ساخت و توزیع محصولات بهداشتی دانست .

کلیه محصولات بهداشتی (Sanitary Products ) گبریت اعم از فلاش تانک ها ویا کلیدهای فلاش تانک و همچنین محصولات سرامیک حمام مانند وال هنگ و روشویی ، توالت فرنگی و ... دارای کیفیت بسیار بالا بوده و گبریت همواره تمرکز بر تمیزی، بهینه سازی فضا، راحتی، و طراحی منحصر بفرد دارد .

محصولات شرکت گبریت به واسطه دارا بودن زیرساخت صنعتی و نیرو انسانی آموزش دیده استفاده از مواد اولیه با کیفیت و طول عمر بالای قطعات یکی از باکیفیت ترین محصولات بهداشتی را به بازار جهانی ارائه می دهد. شاهد مثال می توان استفاده از محصولات برند گبریت در اکثر فرودگاه ها و هتل های بزرگ جهان اشاره نمود.

آدرس
تهران، ونک، خیابان ملاصدرا، خیابان شیراز جنوبی، خیابان گرمسار غربی، کوچه مفتاح، پلاک 1، واحد 1
©2020 KWC, All Right Reserved